Za Sdružení pro město Svitavy kandidují…

Za Sdružení pro město Svitavy kandidují…

Již několik týdnů představujeme na webu SPMS ZDE i na sociálních sítích kandidáty SPMS pro komunální volby ve dnech 23. a 24. září 2022. Kandidátní listina je uvedena také na webu Českého statistického úřadu (www.volby.cz) nebo na plakátovacích plochách ve Svitavách.

Lídr SPMS David Šimek uvedl, že v předchozích volebních obdobích jsme byli úspěšní. Je to dáno i tím, jak SPMS funguje: není to účelové uskupení lidí, kteří se dali dohromady jen kvůli volbám. SPMS je velký tým členů a příznivců, který pracuje celé volební období, pravidelně se schází, jedná, diskutuje. Sdružením pro město Svitavy prošlo přes 90 osobností. Vždy jde o lidi úspěšné ve svých oborech, profesích, v komunální politice. Jde o Svitavany, kteří jsou na své město hrdí, jsou patrioty. A také tentokrát se nám podařilo sestavit kandidátku, kde se celkem pravidelně střídají ženy a muži, lidé mladí, ve středním věku či ve věku seniorském. Volební heslo SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU není jen planým mottem. Je to vyjádření našeho vztahu k našemu městu.“

Jsme tým, nabízíme opět profesionální přístup bez planých slibů, zodpovědnost a zkušenosti. Protože SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU.

Přijďte náš tým, kterému byla pro letošní volby vylosována DVOJKA, podpořit ve volbách do Zastupitelstva města Svitavy 23. a 24. 9. 2022. Za každý váš hlas děkujeme.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů