SPMS jde do voleb s dvojkou

SPMS jde do voleb s dvojkou
Při srpnové losování čísel pro komunální volby byla přidělena Sdružení pro město Svitavy DVOJKA. Podle numerologie DVOJKA charakterizuje lidi taktní a diplomatické, kteří disponují velkou dávkou porozumění. A to naše kandidáty opravdu charakterizuje.
V komunálních volbách 23. a 24. září volte tedy DVOJKU, tým Sdružení pro město Svitavy, který SRDCE A ENERGII DÁVÁ MĚSTU.

 

SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU. To není jen slogan SPMS pro letošní volby, to je především přístup k tématům, která jsme společně diskutovali mezi sebou i s vámi a která chceme v dalších letech aktivně řešit.

Volební heslo pro nás nejsou jen slova, nejde o obyčejný slogan, který vzniká někde v kanceláři. Bývá výsledkem několikaměsíčních diskusí. Chceme, aby členy SPMS sdružovalo, motivovalo, aby bylo výrazem spojení SPMS s občany města, bylo závazkem a také symbolem toho, jak chceme volební program naplňovat. V tomto volebním roce za Vámi přicházíme s novým volebním heslem SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU. Srdce proto, že Svitavy jsou pro nás srdeční záležitostí, energie proto, že jsme opět připraveni s maximálním nasazením pro Svitavy pracovat.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů