SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU

Také v roce 2022 budeme kandidovat do Zastupitelstva města Svitavy. Během léta Vás na tomto webu a na sociálních sítích seznámíme s kandidáty Sdružení pro město Svitavy a s volebním programem. SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU. To není jen slogan SPMS pro letošní volby, to je především přístup k tématům, která jsme společně diskutovali mezi sebou i s vámi a která chceme v dalších letech aktivně řešit.

V několika posledních volbách jsme před Vás předstupovali vždy s volebním heslem. Dovolíme si připomenout alespoň některá:

• v roce 2010 to bylo STABILITA-PROSPERITA-MOŽNOSTI-SPOLUPRÁCE,
  • ve volbách v roce 2014 jsme Vás žádali o podporu s heslem ROZHODNUTÍ JE NA VÁS,
  • v roce 2018 jsme vytvořili volební program pod heslem SPOLEČNĚ S VÁMI MĚNÍME SVITAVY.

Volební heslo pro nás nejsou jen slova, nejde o obyčejný slogan, který vzniká někde v kanceláři. Bývá výsledkem několikaměsíčních diskusí. Chceme, aby členy SPMS sdružovalo, motivovalo, aby bylo výrazem spojení SPMS s občany města, bylo závazkem a také symbolem toho, jak chceme volební program naplňovat. V tomto volebním roce za Vámi přicházíme s novým volebním heslem SRDCE A ENERGII DÁVÁME MĚSTU, a to s tím, že předchozí hesla platit nepřestala. Srdce proto, že Svitavy jsou pro nás srdeční záležitostí, energie proto, že jsme opět připraveni s maximálním nasazením pro Svitavy pracovat.