Sdružení pro město Svitavy - PF 2019

Sdružení pro město Svitavy přeje všem spoluobčanům pěkný a klidný nový rok 2019 a v něm hodně úspěchů, pohody a hlavně zdraví. Zastupitelé za Sdružení pro město Svitavy budou v roce 2019 v Zastupitelstvu města prosazovat řadu bodů svého programu, již nyní můžeme všem slíbit, že se zaměříme např. na dokončení zastřešení zimního stadionu, tedy na akci, která s podporou dotace MŠMT již na podzim začala, dále na budování bezbariérových chodníků (např. od ulice T. G. Masaryka až po městské muzeum), na potřebné rozšíření Seniorcentra a vybudování komunitního domu pro seniory, chtěli bychom prosadit pokračování v opravě fasády jedné z dominant města, a to radnice – Langerovy vily, podpoříme projekty základních škol, kterými např. na ZŠ nám. Míru, ZŠ Sokolovská nebo ZŠ Felberova chceme zlepšit podmínky pro výuku atd. A podpoříme také velkou akci ŘSD, kterou bude vybudování kruhového objezdu u gymnázia. Byli bychom rádi, kdyby se město k této akci připojilo např. zlepšením okolí tohoto prostoru nebo vybudováním nových chodníků v okolí nového kruhového objezdu. Máme radost z toho, že se město zase posouvá dál a že máme možnost být u toho. Díky Vám a společně s Vámi. Ať i Vám se v roce 2019 daří.