Pojďte s námi na pivo

Myslíme si, že byste měli mít volební program Sdružení pro město Svitavy již doma, případně jste si mohli přečíst právě na těchto webových stránkách SPMS. Do šestnáctistránkových volebních novin se pochopitelně nemůže vejít veškerá problematika rozvoje města. Ve všech 11 kapitolách (hlavních oblastech života města) jsme se snažili zachytit ty základní vize.

Texty jsme tvořili mj. i na základě představ a zjištění od mnohých z Vás. Chtěli bychom Vám také osobně některé záležitosti vysvětlit, chtěli bychom Vám odpovědět na případné dotazy. A to proto, aby Vám z našeho programu bylo vše jasné.

Přijměte tedy naše pozvání na pivo – 2. 10. 2018 v 18 hodin do PIVOVÁRKU NA KOPEČKU. Popovídat si s námi, našimi kandidáty můžete přijít, i když pivo nepijete. A nemusí to být jen k těm 11 oblastem, ve kterých představujeme volební program Sdružení pro město Svitavy. On to v zásadě není ani tak běžný volení program, jako spíše program rozvoje města na další 4 roky. Program, kterým chceme SPOLEČNĚ S VÁMI MĚNIT SVITAVY.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů