Chodníky, chodníky a zase chodníky II.

Chodníky, chodníky a zase chodníky II.

V kapitole „Svitavy – město mobility“ volebního programu SPMS se dočtete, že „zrekonstruujeme a upravíme chodníky“. Část chodníků byla opravena a upravena v prvním roce volebního období, v letošním roce došla řada na další bezbariérové chodníky. O některých jsme Vás již informovali (v ulicích Riegrova, Jungmannova), v říjnu byly dokončeny bezbariérové chodníky na ulici T. G. Masaryka a částečně R. Kloudy, bude se pokračovat ulicí Dimitrovovou přes autobusové nádraží až k nemocnici.

Nezapomnělo se také na sídliště u vlakového nádraží. Rekonstrukcí chodníků na ulicích Bratří Čapků a Revoluční byla zahájena tolik očekávaná regenerace veřejných ploch tohoto sídliště, v některých místech byla upravena i šíře chodníkových ploch a provedeny bezbariérové nástupy. Připravena je projektová dokumentace i na další etapu rekonstrukce chodníků, a to na ulici Marie Majerové a Marie Pujmanové (zde se připravuje také úprava komunikace s rozšířením parkovacích míst).

Podle projektové dokumentace začaly také přípravné práce v rámci I. etapy výstavby chodníku v Lačnově (kácení stromů) a v listopadu 2016 bude odevzdána projektová dokumentace pro etapu druhou.
 

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů