Sdružení pro město Svitavy č. 3 v komunálních volbách 2018

Chcete se podílet na aktivitách našeho města?

Zapojte se do programu „Otevřená radnice“ a staňte se členem některé z pracovních skupin...

Otevřená radnice

„V každém volebním období bývá ustanoveno několik pracovních skupin, které se zabývají záležitostmi, týkajícími se různých oblastí – tělovýchovné, kulturní, vzdělávací, životního prostředí, cestovního ruchu a rodinné politiky. V rámci „otevřené radnice“ bychom nyní rádi nabídli spolupráci všem občanům města, které daná oblast zajímá a chtěli by se v ní angažovat. Zájemci o práci v pracovních skupinách se mohou přihlásit na adrese: starosta@svitavy.cz. Uchazeč by měl uvést kontaktní údaje (jméno a příjmení, bydliště, mail, telefon), a název skupiny, ve které chce být členem. Předsedové těchto skupin poté zájemce svolají na první jednání. Práce v pracovních skupinách je dobrovolná.“

David Šimek