Lipenský Martin Mgr.

29Lipenský Martin Mgr.

Učitel (*1981)

Od roku 2004 pracuji jako učitel na Střední zdravotnické škole Svitavy. Vystudoval jsem na Univerzitě Hradec Králové, obor učitelství pro střední školy matematika - tělesná výchova. Jsem ženatý a mám dceru Kristýnku.

Od dětství mě rodiče vedli ke sportu a ten mě naplňuje až doposud. Stále závodně hraji tenis, rekreačně se věnuji plavání, lyžování, cyklistice i dalším sportům, ke kterým se snažím vést i svou dceru. Rád s rodinou cestuji a chodím se psem do přírody.

V roce 2009 jsme obnovili po delší době spolu s dalšími tenisovými nadšenci ve Svitavách tenisový oddíl, který měl ke konci roku 2013 70 dětí. Samozřejmě velký vliv na to měla rekonstrukce stadionu a tenisových kurtů. Jako tenisový trenér se snažím své zkušenosti předávat svitavské mládeži.

Jsem svitavský rodák a v posledních letech sleduji neustálé vylepšování kulturního a sportovního vyžití našich spoluobčanů. Všechny kulturně-společenské akce mají ve Svitavách velkou oblibu a návštěvnost. Ale hlavně ve sportovní oblasti bychom neměli usnout na vavřínech a sportovní činnost dětí musíme neustále podporovat. Jako učitel bych nikdy neměl zapomenout na oblast školství.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět