Klíč Radim

14Klíč Radim

Pracovník technických služeb (SPORTES Svitavy s.r.o.) (*1971)

Nejsem původem Svitavák, do Svitav jsem se přiženil až v roce 1992. Ve velmi krátké době mi ale Svitavy přirostly k srdci.

Jsem ženatý, mám dospělého syna na vysoké škole a téměř dospělou dceru na gymnáziu.

Mám rád aktivní život s pohybem a proto se ve volných chvílích věnuji turistice, cyklistice, kolečkovým bruslím, běžkám či snowboardu. Již několik let jsem členem Jednotky sboru dobrovolných hasičů Města Svitav. Do jednotky jsem vstoupil zejména proto, že rád pomáhám druhým, když se ocitaji v nouzi. Velmi rád cestuji a zajímám se o přírodu a vše co se kolem ní děje.

Tato záliba se pojí i s mým povoláním, neboť od roku 1995 pracuji na technických službách, nyní SPORTES Svitavy s.r.o. jako technik. Ve firmě se věnuji zejména péči o zeleň a dětská hřiště. Mým stěžejním oborem je arboristika, tedy péče o dřeviny. Zeleň vnímám jako nejdůležitější složku prostředí v lidských sídlech, díky níž je život mezi spoustou cihel, betonu a asfaltu příjemnější a zdravější. Mým dlouhodobým cílem je dosažení změny ve vnímání zeleně v sídlech mezi občany. Rád bych, aby ji i ostatní považovali za věc, bez které je život ve městech dlouhodobě neudržitelný.

Činnost Sdružení pro město Svitavy je mi velmi sympatická. Za prací jednotlivých členů , potažmo celého sdružení, jsou zřetelné konkrétní výsledky, které slouží obyvatelům města i jeho návštěvníkům. Jsem pyšný na naše město a lidi, kteří stojí za jeho modernizací a zvelebováním.

Doufám, že se jako nováček mezi ostatními zkušenými členy sdružení neztratím a že i já budu moci přispět k dalšímu zvelebování našeho města.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět