Donda Jaroslav

37Donda Jaroslav

Manipulační dělník v MWV Svitavy (*1983)

Pocházím z Frenštátu pod Radhoštěm a do Svitav mě přivedla před cca 11 lety moje přítelkyně, která se v roce 2009 stala moji ženou a v roce 2011 mě přivedla na svět dvojčátka Adámka a Dominička a to symbolicky 1.1.

Do Sdružení pro město Svitavy jsem vstoupil v roce 2013 po nabídce pana starosty a pana Miroslava Kučery. Těší mě, že ve sdružení s lidmi, kterých si vážím, můžu debatovat o rozvoji Svitav. Ve SPMS pracuji v pracovní skupině Sport. Myslím si, že v dnešní uspěchané době hraje sport velkou roli a to z důvodu prospěchu pro naše zdraví a hlavně zdraví našich děti, neb čím dřív člověk začne tím líp, a člověk může začít, v kterémkoli věku, když mu to zdraví dovolí.

Jsem moc rád, že žiju právě v tomto městě, které se stále rozvíjí a nabízí nejen spoustu volnočasových aktivit, ale mnoho dalších příležitosti.

V roce 2013 jsem s pár přáteli založil Občanské sdružení ,,SK DiscGolf Svitavy o. s.“, ve kterém jsem předsedou a věřím, že pomůžeme tento sport dostat do podvědomí občanů města a i občanů okolních měst a že do Svitav přiláká i turisty.

Všechen svůj volný čas věnuji rodině. Mezi mé koníčky od mládi patří auto-moto veteráni.

Moje kréda:

,,…život je příliš krátký na to, abychom byli pořád na něco naštvaní…“
,,…nemůžeme ovlivnit délku našeho života, ale můžeme mít vliv na jeho šířku a hloubku…“
,,…kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod…“

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět