Benc Antonín Bc.

10Benc Antonín Bc.

Student VŠ (*1990)

V současné době velkou část svého času trávím v Olomouci, kde studuji na univerzitě Palackého obor geoinformatika, ale nezapomínám na fakt, že jsem se ve Svitavách narodil, vyrůstal a rád se každý týden vracím. A že je důvod se vracet.

Mnoho let se věnuji výchově a volnočasovému vyžití dětí ve skautském středisku Smrček Svitavy. Obecně skaut mne v životě hodně formoval a jeho myšlenky udávají mou cestu životem. Není to jen dušínovský pohled na věc, ale týmová spolupráce, organizační schopnosti, být tu pro druhé, udělat svět kolem sebe lepší. Ze skauta jsem si odnesl i silný vztah k turistice a přírodě, kde velmi rád aktivně načerpávám síly. Dále jsem se již od základní školy věnoval recitaci a divadlu, tedy kultuře obecně. Měl jsem tu čest projít si hned třemi svitavskými soubory – studentské DOcela Malé divadlo, ochotnický soubor Záklep a soubor Dramatické školičky. To, co se v mém rodném městě děje, mě nikdy nebylo lhostejné. Proto jsem i přijal nabídku spolupracovat v týmu rozumných a podobně smýšlejících lidí, kteří chtějí posouvat naše město dále.

Za poslední roky došlo v našich Svitavách k mnoha pozitivním změnám, které jistě mnohonásobně předčtí malá zaškobrtnutí. Velmi vítám podporu města a zlepšenou komunikaci se zájmovými spolky, rozsáhlou kulturní či sportovní nabídku, a mohl bych jistě pokračovat. Cítím, že se v našem městě žije lépe. Ovšem stále je na čem pracovat a já osobně bych svoje nadšení a zkušenosti rád investoval v rámci SPMS v oblasti školství a kultury.

Ačkoliv občas mívám pesimistický pohled na věc, stejně je pro mne nejdůležitější rozdávat radost kolem sebe a být tu pro druhé! Protože i malým krůčkem můžeme docílit velkých věcí.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět