Holas Ivo

35Holas Ivo

Seřizovač (*1968)

V současné době pracuji jak o seřizovač vstřikolisů ve svitavské firmě na výrobu plastových dílů. Jsem ženatý a s manželkou Zdenou máme dvě dospělé děti – Jakuba (23) a Šárku (22). Jsem sportovně založený (všeobecně), nejvíc jsem ale už od mala propadl fotbalu. Ten rekreačně hraji dodnes v Městské lize malé kopané. Jsem rád, že se i Šárka s Jakubem věnují aktivně sportu a že Zdena s námi drží krok. Další mojí zálibou je hudba. Poslechnu si cokoliv, ale nejraději asi rock.

Svitavy – narodil jsem se tu a tak jsou pro mne i srdeční záležitostí. Líbí se mi, jak se změnily (náměstí, park J. Palacha …) a mění, jako fotbalistu mne třeba potěšila povedená rekonstrukce stadionu, ze kterého se stalo i hojně využívané (což vidím, kdykoliv tudy procházím) volnočasové centrum. A třeba pohled na Svitavy při příjezdu od Poličky z „Vendoláku“ je fakt krásný.

Se SPMS spolupracuji velmi krátce, takže se teprve „rozkoukávám“, ale hned jsem se zapojil do pracovní skupiny „sport“. Věřím, že se časem stanu jejím platným článkem, protože „všechno jde, když se chce“.

Co mám rád: pohodu, čokoládu :-)

Co nemám rád: stres, kapra v jakékoliv úpravě :-(

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět