Vévoda Břetislav Ing.

30Vévoda Břetislav Ing.

OSVČ (*1956)

Bydlím v Lánech v rodině se dvěma nejmladšími dětmi z pěti narozených. Mým oborem je lékařská elektronika, symbolické spojení humanizmu a techniky. Již 20 let ale působím mimo tento obor jako OSVČ. Volný čas věnuji rodině, rádi spolu cestujeme a pobýváme v přírodě. Mezi moje koníčky patří turistika a fotografování. Ve svém věku a pod tlakem osudu začínám rozlišovat věci podstatné od nepodstatných. Chtěl bych přispět k tomu, aby obecné teze o trvale udržitelném rozvoji získávaly konkrétnější obsah. Obhájce tvrzení „Co není zakázáno, je dovoleno“ viním z morálního úpadku naší společnosti.

Ve Svitavách žiji od narození a osud mého města mně proto nemůže být lhostejný. Jsem na Svitavy hrdý, původně šedivé socialistické město se nyní dynamicky rozvíjí, jeho prestiž roste. Podle mého názoru však máme my Svitaváci rezervy pro vyšší podporu našich mladých a nejmladších spoluobčánků, aby v dospělosti neutíkali „za lepším“ a cítili se zde opravdu doma. K tomu vede cesta také přes jejich maminky, ke kterým by mohlo být město ještě více vstřícné. Na rozdíl od většiny vrstevníků mám vzácnou příležitost se o těchto potřebách denně přesvědčovat.

Členem Sdružení pro město Svitavy jsem proto, že zde nad politickými a osobními zájmy vítězí jasně zájem města a sdružení představuje důležitou kontinuitu příznivého vývoje Svitav v postkomunistické době. Hybnou silou sdružení je spojení zkušeností nás staříků a iniciativy mladých, jako našich nástupců. (Nevěříte? Přijďte se mezi nás podívat!)

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět