Komůrka Ondřej Bc.

5Komůrka Ondřej Bc.

Učitel na Vojenské střední škole v Moravské Třebové (*1977)

Již šestnáctým rokem pracuji jako učitel anglického jazyka na Vojenské střední škole a Vyšší odborné škole v Moravské Třebové. Před tím jsem rok působil rovněž jako učitel na Střední odborné škole obchodní v Poličce. Jsem ženatý (manželka Andrea), mám dvě malé děti Jonáše (6) a Magdalénu (8). V dětství jsem aktivně hrál fotbal za TJ Svitavy. V současné době se snažím sportovat alespoň rekreačně a ke sportu se snažím vést i moje děti. Miluji zimní sporty (běžky, sjezdovky, snowboard), jízdu na kole, aktivní pobyt v horském prostředí a veškeré činnosti spojené s pohybem.

Mezi mé záliby také patří kultura (divadlo – před několika lety jsem aktivně ochotničil, hudba, festivaly). Patřím k zakládajícím členům oddílu TOM Zálesáci Svitavy, takže hodně volného času trávím s dětmi na letních táborech. Pokud mi čas dovolí, vyskytuji se na různých kulturních či sportovních akcích jako moderátor.

Myslím, že patřím k lidem, pro které je i vlastní práce koníčkem. Dokáži ocenit pracovitost a smysl pro humor, na druhou stranu nemůžu vystát lhostejnost a lenost. Ve Svitavách žiji od narození a jsem hrdý na to, že pocházím právě ze Svitav. V porovnání se sousedními městy (Litomyšl, Polička) Svitavy neoplývají mnoha kulturními památkami, i přesto mají svým obyvatelům a návštěvníkům co nabídnout. Ve SPMS jsem devátým rokem a věnuji se kultuře a sportu. Mým cílem je maximální využití titulu Evropské Město roku k propagaci našeho města a také k rekonstrukci sportovišť, která většinu Svitavanů trápí – zimní stadion, areál koupaliště, bazén a hřiště při základní škole Felberova.

Můj život vystihuje citát „ Nepotřebuješ důvod, abys lidem mohl pomáhat!“

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět