Cena „PŘÍSTAV 2015“ Davidu Šimkovi

Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) udělila v divadle Ponec v Praze 26. listopadu celkem šest svých tradičních ocenění těm, kteří nadstandardně podporují mimoškolní výchovu. Cenu Přístav 2015 obdrželi: poslanec Jan Farský, starosta Bystřice nad Pernštejnem Karel Pačiska, svitavský starosta David Šimek, starosta obce Zahájí Jiří Novák, vedoucí společenského centra v Jincích Irena Ungrová a přepravní společnost Geis.

Cena Přístav je symbolickým výrazem uznání vytipovaným představitelům veřejné správy a samosprávy, často na místní či regionální úrovni – ale i firmám – za jejich přínos k rozvoji mimoškolní výchovy. David Šimek k tomu dodal: „Jsem velice rád, že jsem tuto cenu také získal, a slibuji, že i nadále budu neziskový sektor podporovat.“